Roman PolańskiI

Raymond Roman Thierry Liebling

8,3
14 600 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Roman Polański

Naprawdę, Jankesi to najprymitywniejsze stworzenia, jakie kiedykolwiek chodziły po tej planecie. Obrażają Polańskiego, ale o Mansonie robią filmy, programy, może nawet gry planszowe. Już nawet ameba jest wyżej na drabinie ewolucji

gobo33

Patrząc na twoje poglądy to nic dziwnego, że pedofili bronisz.

Andrzejcoolziomek

XDDDDDDD wiesz co, wydaje mi się, ze to jest ranking, w którym oceniane są dzieła reżyserów a nie ich zachowania w życiu codziennym. Także co jego pozycja w rankingu miałaby mieć wspólnego z przestępstwem jakie popełnił?

claryherondale

To, że to co zrobił za dobre nie było. Trudno więc mi pozytywne takiego człowieka ocenić.

Andrzejcoolziomek

Nie zrozumiałeś chyba. Polańskiego ścigają od ponad 40 lat za gwałt, który nawet nie wiadomo, czy miał miejsce. A Manson, który miał wspoludział przy brutalnym morderstwie 6. osób (i nienarodzonego dziecka), jest dalej obecny w amerykańskiej kulturze, piszą o nim piosenki, jeden pan nadal sobie nawet pseudonim na jego cześć. Czy wg Ciebie to jest normalne???

syl_kon

Nie, nie jest, ale czy to co zrobił Polański jest?

Andrzejcoolziomek

ty serio wierzysz, ze roman jest scigany tylko za seks z nieletnia i ze sprawa nie ma drugiego dna?...
wiesz, ze tabuny zboczonych europejczykow lataja do tajlandii i kambodzy, legalnie uprawiac pedofilie z tamtejszymi dziecmi i , mimo ze jest to tajemnica poliszynela, nikt z tym nic nie robi?
ale dla takich jak ty, to pan roman zawsze bedzie tym zlym brzydkim pedofilem, bo sprawa sie rypla i zostal wystawiony na lincz.

a jeszcze kilka lat przed tym “przestepstwem” w wielu stanach w USA 13- latki mogly zawierac legalne zwiazki malzenskie. z pedofilami oczywiscie :)

selenitas

Ale dla tych jak ty ma się rozumieć, że pan Roman jest niewinny?

Andrzejcoolziomek

no i taka rozmowa.
"slowacki wielkim poeta byl" bo byl i juz.
roman jest winny i juz.
dobrze, ze nie jestes sedzia, bo rozumiem, ze adwokaci i ich argumentacja wgl nie mialaby dla ciebie znaczenia. bo winny i juz.

selenitas

Skoro taki nacisk kładziesz na argumentację to proszę podaj mi argumenty, mówiące o tym, że jest nie winny.
Jeśli chodzi o mnie to widziałem tą dziewczynę jak mówiła o tym itp. i nie wygląda mi na osobę, która kłamie. Poza tym Polański jest broniony główne przez lewicę, a wiadomo, że lewactwo jest pokręcone.

Andrzejcoolziomek

ale po co mam cos argumentowac, jak jestes zamkniety na wszelkie argumenty i uprzedzony z gory. poza tym wtracasz w dyskusje polityke, a dziala to na mnie jak plachtana byka, takze z toba koncze, zeby nie byc bardziej niemila.

mam nadzieje, ze w codziennym zyciu jestes rowniez taki szlachetny i nieskalany i ze nie ma ani jednej osoby, ktora wypowiedzialaby sie o tobie negatywnie i ze nigdy nikogo nie skrzywdziles, ani nie skrzywdzisz, filmwebowy aniele sprawiedliwosci. bo chyba tylko ktos nieskonczenie idealny mialby prawo osadzac drugiego czlowieka w taki sposob.
albo slepy ignorant.
dobranoc. bez odbioru.

selenitas

Ślepy ignorant? To chyba coś o tobie.

Andrzejcoolziomek

Ty wiesz swoje i nic tego nie zmieni, pogląd na świat zamykasz w słowach "lewactwo jest pokręcone", prawactwo za to to himalaje erudycji. Po co z takim ograniczonym umysłem wciskasz się między wódkę a zakąskę? To nie ma sensu.

gobo33

Racja, stopien napietnowania polanskiego jest nierelatywny w stos. do jego czynu.
a manson holubiony przez tabuny popaprancow... ludzie sa chorzy:/ pragna kozlow ofiarnych, zeby manifestowac swoja solidarnosc z ofiara i poprawnosc moralna, a o prawdziwym przestepcy pisza piosenki.

widzialam zenujacy wywiad na youtube samanthy czy jak jej tam- dojrzala kobieta, ktora niby „chce zapomniec” o sprawie, ale pcha sie do tv po hajs i fejm. bedzie odcinac kupony od „slawy”, bo nic innego nie osiagnela i plakac na wizji za impreze sprzed 40 lat.

jezusmaria, to co np. moja babcia ma powiedziec- ona to swoje przeszla z niemcami w czasie wojny. jakos nie wyobrazam sobie, zeby do dzisiaj siedziala i plakala, bo 70
lat temu przeszla pieklo, czy dzwonila z tego powodu do drzyzgi z parciem na zwierzenia i show.
ludzie...

gobo33

Temat już dawno założony, ale że nie lubię uogólniania, to kusi mnie, żeby przypomnieć, że około połowy noblistów pochodzi z USA. Przypomnę też, że ego może rośnie, gdy się naurąga 325 milionom ludzi, ale rozumu nie przybywa, kolego gobo33 . Jeśli faktycznie szukasz nacji o niezdrowym podejściu do masowych morderców, to polecam Ci studia nad popularnością Stalina w Rosji (ale i jego poprzednika, Lenina). To jest dopiero jazda...

pi_kawka

Przecież ci nobliści to w 90% nie jankesi, a amerykanscy Żydzi. Przecietny jankes to purytański prymityw

gobo33

Zauważył ktoś, że nie ma teraz muzyki w trakcie filmu, tylko na napisach. Czyżby Świat nie miał pieniędzy dla kompozytorów filmowych? Dziadostwo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones